In

hotline


Pewnie zauważyliście, ze ten post pojawia sie trochę pózniej niż inne. Czasem jest tak, ze choć bardzo chcecie, ze wiecie, ze musicie to nie dajecie rady zrobić niczego pozadnie, wszystko leci wam z rąk. Czasem siedzicie godzinami przed otwartym laptopem wpatrując sie w pusty ekran,  nie mogąc złożyć sensowanego zdania. Sytuacja bez wyjścia, błędne koło zmęczenia. Czasem wystarczy tylko przerwa. Wyłączyć na kilka dni telefon, pozadnie sie wysypiać, jeść to co sie lubi i robić to co nas odpręża. Ale nie chwile, dajcie sobie czas a gdy wrócicie będziecie mieli więcej siły i chęci niż kiedykolwiek, będziecie pracować ze zdwojona siła.
Dodatkowo, w trakcie wyjazdu miałam szanse zrobić zdjęcia z jednym z moicub ulubionych fotografów do którego link znajdziecie pod zdjęciami. Efekty tej sesji możecie zobaczyć poniżej!

glasses - *CLICK* // shoes - *CLICK*

Fanpage fotografa: CLICK

Zapraszam Was gorąco na mój kanał na YouTube gdzie znajdziecie wiele filmów uzupełniających bloga ale i nie tylko oraz na Instagrama! Wszystkie linki znajdziecie wyżej a jeśli macie do mnie jakieś pytania - możecie je zadać na asku którego znajdziecie na samej górze kolumny po prawej stronie!

Related Articles